Virtuvės baldų gamyba Vilniuje: Kaip išsirinkti?

Virtuvės baldų gamyba Vilniuje: Kaip išsirinkti?

Virtuvės baldai vienas brangiausių pirkinių įrengiant butą arba namą. Nors virtuvės baldų gamintojai dažnai akcentuoja estetinį vaizdą, tačiau jeigu virtuvėje praleidžiate daug laiko, nepamirškite gerai apgalvoti virtuvės funkcionalumo bei kokybės.

Renkantis virtuvės baldų gamintoją skyrėme daug laiko surasti gamintojus bei išsiaiškinti apie visus svarbius virtuvės baldų niuansus.

Šiame straipsnyje papasakosime apie:
Virtuvės baldų gamybos Vilniuje atsiliepimus
Kodėl nesirinkome IKEA virtuvės?
Mūsų virtuvės baldai

Virtuvės baldų gamybos Vilniuje atsiliepimai

Prieš įsigyjant būstą, buvome įsitikinę, kad namuose stovės IKEA virtuvės baldai. Tik pradėję gilintis apie baldų surinkimą, garantiją bei neišnaudotas erdves supratome, kad IKEA mums nėra tinkamiausias sprendimas.

Nepaisant to, kad virtuvės baldų gamintojų tikrai daug, pradėję susitikimus su virtuvės baldų gamintojais išsiaiškinome nemažai naujų dalykų:

  • Gali būti, kad užsisakius virtuvės baldus iš žinomo baldų gamintojo, baldus Jums suprojektuos, pagamins ir surinks visai kitas gamintojas, o žinoma įmonė tik tarpininkaus.
  • Įmonė atvykusi matuoti virtuvės baldų, nepaisant puikios internetinės svetainės, gali būti vieno žmogaus dydžio. Jis išmatuoja ir suprojektuoja virtuvę, tačiau ją gamina ir surenka kita įmonė. Nesakome, kad tai blogai, tik informuojame.
  • Nors mums patiems neteko susidurti, tačiau kaimynai nusipirko virtuvę už gerą kainą, tačiau apie pristatymą ir surinkimą nebuvo pagalvota. Ne visi pardavėjai yra sąžiningi, todėl pasidomėkite, ką perkate.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį:

  • Jeigu meistras atvyksta ir matuoja virtuvės baldus naudodamas matavimo ruletę, o ne lazerinį matuoklį, ar tikrai viskas bus suprojektuota tiksliai?
  • Koks planuojamas gamybos terminas?
  • Ar gamintojas nevengia į sutartį įtraukti garantijos? Teko girdėti istoriją, kad vieni virtuvės baldus paskaičiavo už 2000 eurų, o kiti už 1500 eurų. Be abejo buvo pasirinkti gamintojai už 1500 eurų, tačiau po pusmečio nuo mechanizmų nukrito Blum lipdukai, ir pasimatė, jog iš tikrųjų sudėti pigūs kinietiški mechanizmai. Virtuvės baldų kaina svarbus kriterijus renkantis, todėl nepagailėkite laiko išsiaiškinti visų niuansų.
  • Skirkite bent 10 minučių atsiliepimų paieškai apie virtuvės baldų gamintoją. Nepamirškite paieškoti Facebook paieškoje, Facebook grupėse galima rasti daug naudingos informacijos.

Kodėl nesirinkome IKEA virtuvės?

Apie IKEA virtuvės baldų trūkumus rašėme jau anksčiau. Pagrindinė priežastis – kaina. Nors parduotuvėje ekspozicijose stovinčių baldų kainos atrodo patraukliai, tačiau pridėjus surinkimą, pristatymą bei išmatavimą, kainą nesiskiria nuo pagal užsakymą gamintų virtuvės baldų. Be abejo, Ikea turi puikių virtuvės interjero idėjų.

ikea6

Renkantis baldus mažai virtuvei svarbu efektyviai išnaudotas plotas. Norėjome spintelių iki pat lubų, taip pat ant virtuvės kampo pastatyti pusbarį, IKEA sprendimai neleido to įgyvendinti.

Mūsų virtuvės baldai

Šis butas mums abiems yra pirmieji asmeniniai namai, todėl į juos įdėjome daug energijos, praleidome nemažai laiko ieškodami teisingų sprendimų. Virtuvės baldai nebuvo išimtis – “nuscrolinome” ne vieną kilometrą Instagrame įvedę raktažodį Kitchen, braižėme ir matavome, piešėme ant grindų, statėme gipso spinteles, tris kartus daužėme sienoje skylę mikrobangės rozetei.

Mūsų virtuvės korpusas buvo pagamintas iš Egger plokštės, durelės iš Termopal, stalviršis, baras ir sienelė virš stalviršio Egger, stalčiai Blum, lankstai Hettich, rankenėles nupirkome iš IKEA. Virtuvės akcentu tapo pusbaris dėl kurio dydžio, spalvos ir pagaminimo technologijos esame labai patenkinti.

JUNG jungtukus ir rozetes virtuvės baldų meistrai sumontavo į sienelę virš stalviršio. Ne tik patogu įjungti Led apšvietimą ar ventiliatorių, tačiau ir dailiai atrodo. Idėja dėl ventiliatoriaus montavimo virtuvės balduose taip pat pasiteisino – ventiliatorius atrodo estetiškai, o dirbdamas pirmu greičiu yra negirdimas.

Reikia virtuvės baldų – parašykite mums info@pirktibusta.lt

Parašyti komentarą

2 + one =