JUNG jungikliai ir rozetės

JUNG jungikliai ir rozetės

Kol neturėjome buto raktų ir planavome, kaip įrengsime namus, turėjome tik vieną kriterijų – kad būtų gražu. Pradėjus buto įrengimo darbus, pradėjome domėtis medžiagomis bei technologijomis, todėl kriterijai greitai pasikeitė. Po ilgų paieškų namams pasirinkome JUNG jungiklius ir rozetes.

Norite įsigyti JUNG produkcijos pigiau? Pasinaudokite mūsų 10 % nuolaidos kodu Jungshop.lt JUNG_PARTNERIAI_pirktibusta10

Jungtukų ir rozečių paieška

Pradėjus buto įrengimo darbus iš Senukų nupirkome pačių pigiausių rozečių ir jungtukų, kurie buvo naudojami remonto metu. 89 centus kainavęs jungtukas po mėnesio laiko buvo stipriai subraižytas, be abejo, namuose pilna aštrių dulkių nuo pjaustomų plytelių, meistrai jų nesaugo.

Senukuose bei Ermitaže rozečių ir jungtukų pasirinkimas labai didelis, tačiau pasak konsultantų visos rozetės vienodai geros. Suprantama, kad kai parduotuvėje galima nusipirkti visko – sunku tikėtis labai profesionalių konsultacijų (dėl to kalti vadovai, ne konsultantai).

prastas jungtukas
Taip atrodo 89 centus kainavęs jungtukas pabuvęs mėnesį laiko įrengiamame bute.
asortimentas
Pasirinkimas didelis, bet nelengvas.

Vienas kolega siūlė rinktis lietuviškus „Vilma“ gaminius, kitas prieš metus laiko įrenginėjęs butą siūlo „Jung“. Elektrikas taip pat siūlo rinktis „Jung“, tačiau perspėja, kad kaina didesnė nei Senukų asortimento.

„Jung“ salonas įsikūręs visai šalia nuomojamų namų Žirmūnuose, todėl į svečius nuėjome pėsčiomis. Salone galima pamatyti modernių sprendimų namas – protingų namų valdymo sistemos, į jungtuko dėžutę sumontuota radijo imtumas ar garso kolonėlės, į svetainės stalą įmontuotas muzikos įrenginių valdymas. Kas turite didesnį namų įrengimo biudžetą, rekomenduojame apsilankyti, tikrai rasite įdomių žaislų namams.

jungtukas jung
Nesu didelis aukso mėgėjas, tačiau tai man patinka. Ant perjungėjo mechanizmo galima montuoti skirtingų spalvų ir modelių jungtukus.
jung radijas
Jungtuko dydžio radijas.
jungtukas
Valentino dienos proga galima dovanoti rožes. Bet galima dovanoti ir jungtuką su gražiausia nuotrauka iš atostogų.

Jung jungikliai ir rozetės LS 990

Salone išsirinkome LS 990 serijos produkciją – patiko kampuotas dizainas bei pieno baltumo spalva. Rozetės mechanizmas ir dangtelis parduodami atskirai, todėl galima pirkti tą patį mechanizmą, tačiau vonios kambaryje naudoti kitokius jungtukus.  Čia labai smagu tiems, kas ieško įdomių dizaino sprendimų. Tačiau perkant rozetę reikia nepamiršti, kad kainuoja ne tik mechanizmas, bet ir dangtelis.

Taip pat užsisakėme USB rozetę bei piešimą ant dviejų jungiklių. Pati įdomiausia dalis – pačiame „Jung“ salone jokių prekių Jūs tiesiogiai neįsigysite. Gaunate sąrašą parduotuvių (salone nepasako, kurią konkrečiai rinktis) vykstate ten pirkti. Seniai tai bebuvau patyręs, kad nori pirkti, bet negali :).

Elektrikas suskaičiavo visus reikalingus jungiklius, rozetes, interneto kabelių jungtukus, rėmelius ir juos nupirko. USB rozetė ir išpiešti mygtukai atkeliaus po dviejų savaičių. Vokiška kokybė nėra pigi, tačiau elektrikas garantavo, kad su mechanizmais niekada nekils jokių bėdų, o plastikinės dalys (panaudotas kažkoks specialus plastikas, neprisimenu pavadino) nesibraižo ir neatsiranda mikro įtrūkimų.

usb rozete
Ir mes tokia turėsime, tik baltą.

Kodėl visi darbai trunka ilgiau nei planuota?

Rozetės ir jungtukas jungiame prieš dažymo darbus. Gal tai nėra pats idealiausias sprendimas, bet dažytojai neprieštaravo.

Elektrikas planavo, kad rozetėms ir jungtukams sujungti užteks  4 valandų, tačiau darbai užtruko dvigubai ilgiau. Noriu pabambėti, kad visos “Realco” sudėtos paskirstymo dėžutės buvo pačios mažiausios, todėl ne visur tilpo laidai, kai kur reikėjo keisti dėžutes.

Dar blogiau, kai dėžutės įmontuotos kreivai ir nėra prie ko prisukti mechanizmo. Viena dėžutė buvo stipriai išlindusi iš sienos, o prie balkono šviesos jungtuko styrojęs guzas pasirodo buvo ne tinkas, o užglaistytas laidas! Tai nėra kritiniai dalykai,tačiau tie taisymai kainuoja ne tik laiko, bet ir kerta per kišenę. Gaila, kad tam suprasti neturėjau patirties prieš pasirašant apžiūros aktą.

elektros instaliacija
Svajoju, kad visi norėtų savo darbą atlikti gerai.

Parašyti komentarą

19 − 17 =