Sienų glaistymo ir dažymo kaina 2023. Dažome Tikkurila dažais!

Sienų glaistymo ir dažymo kaina 2023. Dažome Tikkurila dažais!

Sienos nudažytos! Rezultatu patenkinti 100 proc. Mūsų namų dažymas vyko dviem. Pirmiausia buvo išdažyta katilinė, o po trijų mėnesių nuglaistytos ir nudažytos visos sienos ir lubos.

Tik sumontavus gipso kartono sienas katilinei, skubėjome kuo greičiau nudažyti sienas ir suklijuoti plyteles, kad galėtume įrengti šildymo sistemą bei sumontuoti šilumos siurblį, kol neprasidėjo žiemos šalčiai.

Sienų glaistymo ir dažymo kaina

Sienų glaistymo ir dažymo kainą sutarėme dar 2022 metų rugpjūtį – tuo metu kaina buvo po 11 eur už m2. 

Nors statybose viskas skaičiuojama už kvadratą, bet vertinant kiek kainuos darbai, meistrai labai retai aiškiai pasako apie papildomus darbus. Deja, tie papildomi darbai sudaro dar visai didelę pinigų sumą ir 11 eur už m2, realybėje su visais papildomais darbais lengvai gali tapti 15 eur.

Dažytojas mus iš anksto informavo apie visų papildomų darbų kainas:

  • Sienų ir lubų glaistymas kainavo apie 6000 eur.
  • Šešėlinės siūlės – 640 eur.
  • Kampai 89m – 445 eur
  • Papildomi darbai (apklijavimo darbai, tinkavimo brokas, akrilavimas) – 500 eur.

Viso už darbus sumokėjome: 7585 eur.

Glaistas, gruntas lipnios juostos ir kitos medžiagos pasiruošimui ir glaistymui – 1600 eur.

Vandeninis akrilinis gruntas Tikkurila Optiva Primer ir pagrindiniai dažai Tikkurila HARMONY – apie 750 eur. Visas medžiagas dažymui pirkome iš Lemoros.

Iš viso sienų glaistymas ir dažymas atsiėjo – 9935 eur.

Dažymo darbai ir dažų pasirinkimas

Prieš pradedant sienų glaistymo darbus, kiek buvo įmanoma patvarkytas sienų tinkavimo brokas. 

Namo sienos buvo glaistomos mechanizuotu būdu, todėl namo pilkos sienos vos per kelias dienas tapo akinančiai baltos. Pasiruošimams darbams – klijavimai, pašveitimai, kampų sutvarkymai truko ilgiau nei visų paviršių glaistymas. Daug laiko pareikalavo šešėlinių siūlių apdaila.

Gruntavimo darbai buvo atlikti per pusantros dienos. Tikkurila produkciją pasirinkome pagal meistro rekomendaciją. Gruntavimui buvo sunaudoti 6 kibirai Tikkurila Optiva Primer.

Renkantis sienų spalvą iš pradžių svarstėme miegamajam kambariui pasirinkti kitokią spalvą nei kitose patalpose, tačiau po kelių pabandymų, nusprendėme neeksperimentuoti.

Namams pasirinkome spalvą F399 padalintą iš 2. Tokia spalvą jau turime savo bute, nepaisant to buvo jaudulio, nes name krenta šviesa per daugiau skirtingų langų pagal pasaulio kryptis, taip pat erdvės daug didesnės.

Visiems kambariams sunaudojome šešis 9 litrų dažų kibirus Tikkurila HARMONY.

Rezultatu esame labai patenkinti. Sienų spalva šilta ir neįkyri.

Jeigu reikia rekomendacijos dėl dažymo paslaugų rašykite!

Parašyti komentarą

twenty + 2 =