Sienos turi spalvą. Skaičiuojame dienas iki persikėlimo.

Sienos turi spalvą. Skaičiuojame dienas iki persikėlimo.

Sienos turi spalvą. Skaičiuojame dienas iki persikėlimo.

Penktadienį buvo užbaigti dažymo darbais ir atsiskaityta su meistrais. Prabėgusi savaitė labai stipriai patuštino piniginę – sumokėta dažytojams už darbą, sumokėtas avansas už virtuvės baldus ir po dviejų savaičių svarstymų pagaliau užsakėme grindis. Apie virtuvės baldų gamybą ir parketlenčių pasirinkimą parašysiu atskirus blog‘o įrašus.

Grįžtant prie sienų.. Glaistymo ir dažymo darbai buvo atlikti laikantis numatyto termino. Pats būčiau pirkęs visus dažus vienodus, bet paklausiau pardavėjo protingo patarimo ir truputį sutaupiau. Luboms naudojome pigesnius PRO 2 klasės visiškai matinius dažus. O sienos nudažytos 1 klasės padidinto dengiamumo PRO STIKLOCERAMIC dažais. Šitie dažai turėtų būti atsparūs šlapiam valymui – taip sakė dažytoja ir pardavėjas. Koks tas atsparumas, pamatysime persikėlę.

pro dažai
Keista, bet dažai visai neblogai kvepėjo.

Pinigai. Įdomiausia dalis visada būna apie pinigus. Už sienų glaistymą ir dažymą mokėjome 10 eur/m2. Visos medžiagos (gruntas, dažai, glaistais, kampukai, šveitimo priemonės ir t.t.)  kainavo apie 250 eur. Viską sudauginame ir sudedame ir gauname 1650 eur. Visi, kurie dabar juokiasi ir galvoja, kad daug permokėjome už darbą, užduokite sau klausimą, ar patys norite dirbti gerai, bet už pigiai :D.
Nors iš pradžių 10 eur/m2 atrodė per daug ir privertė mintyse pamąstyti rusiškai, tačiau darbas buvo atliktas pagal nustatytą terminą, sienos nuglaistytos lygiai, po darbų viskas buvo išvalyta ir dar nugruntuotos grindys. Širdgėlos dėl sumokėtos kainos nebejaučiu.

Dažai ir spalva. Dažytojai liko patenkinti medžiagomis, o mes esame patenkinti kaip atrodo sienų tekstūra. STIKLOCERAMIC dažai turi truputį blizgesio, todėl nėra ofiso jausmo žiūrint į savo namų sienas.

pro dazai
Nemokamai dalinuosi spalvos kodu.

Dėl sienų spalvos buvome tikri visą laiką iki paskutinio vakaro, kada netikėtai vykome į naujų įrengtų butų apžiūras ir pamatėme daug puikių dažymo pavyzdžių. Truputį pasiblaškėme, tačiau ryte jau reikėjo maišyti dažus, tai sprendimo nekeitėme. Džiaugiuosi, kad nenuklydome, nes sienų spalva esame patenkinti 100 proc.

nudazytos sienos
Nuotrauka tikrai neatskleidžia viso grožio.

Išmoktos pamokos

1. Grindys. Kadangi visus darbus organizuojame patys, tam tikrų klaidų išvengti nepavyksta. Idealiu atveju grindis reikia sudėti po pirmo sienų dažymo. Mes to nežinojome, todėl dabar grindis reikės dėti saugant sienas.

2. Palangės. Dažytojai neperspėjo, kad palangės turi būti įstatytos prieš dažant. Aš pats iki tol palangėmis nebuvau pasidomėjęs, todėl įvyko situacija, kada per vieną dieną bute turėjo atsirasti įstatytos palangės. Ačiū kaimynams už rekomendacijas – nedidelę problemą pavyko labai greitai išspręsti.

Planai

Grindis planuojame sudėti šią savaitę. Virtuvės baldai atkeliaus iki kovo 1 dienos. Bet vis dar esame durų ir šviestuvų paieškų procese.

Vasario gale kraustysimės, tai tikimės, kad jau nuo kovo mėnesio kaimynų grąžtai savaitgaliais bent trumpam sustos pailsėti :).

2 komentaras (-ai) “Sienos turi spalvą. Skaičiuojame dienas iki persikėlimo.

  1. Sveiki,

    o čia tie patys dažytojai, kuriuos vėliau dar kartą teko išsikviesti taisyti broko? Turiu omeny postą apie sienų apšvietimą tamsoje ir perglaistymą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =