Parketlenčių kaina ir parketlenčių klojimas

Parketlenčių kaina ir parketlenčių klojimas

Parketlenčių klojimas buvo baigtas šeštadienį. Atlikus grindų klojimo darbus, galime pripažinti 3 dalykus:

 • grindų pasirinkimo procesas truko ilgiausiai iš visų buto įrengimo etapų;
 • parketlenčių kaina ir planuotas biudžetas skyrėsi kartais;
 • grindimis esame labai patenkinti

Kodėl nesirinkome laminuotų grindų?

Nuomojamame bute buvo sudėtos pigios laminuotos grindys – erzino kaukšėjimas, atsiradę tarpai, pasikilnojimai bei didelis nusidevėjimas intensyviai naudojamuose vietose. Be abejo, renkantis aukšto klasės laminatą, galima turėti kokybiškas grindis. Nusipirkus laminatą, kurio kainą apie 17- 20 eur už kvadratą, pridėkime kokybišką paklotą 5 eur/m2, laminato klojimo kaina – 4-5 eur/m2. Viską sudėjus, labai lengvą pasiekti 30 eur/m2 . Laminato galima tikrai įsigyti ir pigiau, tačiau kai pradėjome paieškas, laimuotos grindys, kurios mums abiems atrodė gražios , visada kainuodavo nuo 15 eur/m2.

VOLUNTA parket

Parketlenčių kaina

Pamatę parketlenčių akciją  „Moki Veži“ išsirinkome grindis, kurios kainavo 20 eur/m2 ir ketinome jas dėti plaukiojančiu būdų. Planas buvo toks, kol internete nepamačiau Volunta natūralaus ąžuolo parketlenčių Project Natural- meilė iš pirmo žvilgsnio. Tik kaina su akcija buvo 36,30 €/m2. Savaitę aktyviai važinėjome po Vilniaus ir Šiaulių grindų parduotuves ieškodami grindų, kurios džiugintų, kaina nesiektų 40 eurų už kvadratą. Tačiau kiek tų grindų beglosčiau ir bežiūrėjau, visos mintys buvo tik apie Project Natural. Galiausiai po dviejų savaičių dvejonių dar kartą vykau į„Volunta Parket“ ir užsisakiau tas grindis, kurių iš tikro noriu.

Užsakymas buvo suruoštas per savaitę. Parketlentes reikėjo atsiimti iš Šiaulių. Iki Vilniaus jas mums atvežė draugas, taip truputį sutaupėm transportavimo paslaugom, nors atvežimą buvo galima užsisakyti ir iš grindų pardavėjo. 41 m2 parketlenčių svėrė „tik“ 480 kilogramų. Visus juos sunešėme dviese. Buvo karšta.

volunta parket project natural
Čia tik 150 kg grindų

Kiek kainavo grindys?

„Volunta Parket“ darė sandėlio išpardavimą ir pirkimo metu parketlentės Project Naturalkainavo 36,30 €/m2. Mums su užmetimu reikėjo 41 m2 ir tai kainavo 1488 eurų. „Volunta Parket“ atstovas taip pat perspėjo, kad būtų kvaila taupyti ir tokias parketlentes dėti plaukiojančiu būdų. Priklijuotos parketlentės nekaukši.

project natural
Pirmiausia buvo prikluota viena eilė parketlenčių, nuo jų buvo matuojamas tiesumas.

Jų gaminamos parketlentės su tradiciniu užraktu „mamytė-tėvelis“,  o ne „Click“ sistema. Todėl parketlenčių klojimas kainavo 12 eurų už kvadratą. Klijai parketlentėms su nuolaida kainavo 150 eurų. Viso buto grindys – 2082 eurai.

parketlentes project natural

Klijuoti parketlentės su „Click“ sistema kainuoja 10 eurų, laminato dėjimas 4,5 euro už kvadratą.

Prieš pradedant klijuoti grindis meistras matavo grindų drėgnumą, nes jeigu jis per didelis, grindų klijuoti negalima. Klijuojant parketlentes, kai kur teko šlifuoti betoną. Taip pat džiaugiamės, kad viskas vyko pagal susitarimą ir meistras dirbo švariai.

parketlentes azuolines

Be abejo, grindis galima bandyti susidėti patiems, bet nupirkus kokybiškas grindis, norėjome, kad ir darbas būtų atliktas kokybiškai. Grindys buvo suklijuotos per tris dienas.

volunta parketlentes

Nors grindims išleidome daugiau nei planavome, tačiau atidarius buto duris dabar yra namų jausmas. Kitą savaitgalį kraustomės.

9 komentaras (-ai) “Parketlenčių kaina ir parketlenčių klojimas

  1. Tarp sienų ir parketlenčių yra 8-10 mm. Parketlentės ir plytelės sujungimas dar neužtaisytas, šita vieta bus taisoma. Imsime siaurą plytelių juostą lauk ir dėsime parketlentę ant slenksčio.

 1. Mane vis dar stebina sprendimai rinktis parketlentes brangesnes nei masyvas. Ir už tokią kainą net ne aukščiausios rūšies. Vienintelis parketlentės privalumas click sistema…

 2. Sveiki,
  irgi planuoju pirkti parketlentes iš Voluntos. Kokių parametrų parketlentes rinkotės? Medžio rūšis, lentų ilgis ir plotis?

  1. Mes rinkomės Rustic klasės (PROJECT NATURAL Ąžuolas natūralus, šlifuotas, lakas). Išmatavimai 16x45x1800-2400. Po 6 mėnesių vis dar labai džiaugiuosi grindimis.

 3. Sveiki, ką klojote virtuvės zonoje, šalia spintelių? Ar tas pačias parketlentes ar kokį kitokį sprendimą pasirinkote?

  1. Visur išklotos vienodos parketlentės. Galvojame ir apie plyteles, bet šalta kojoms, sujungimus ne taip lengvai gražiai padaro. Po metų naudojimo, tai tik keli įbrėžimai virtuvėje ant grindų nuo nukritusio peilio.

 4. Sveiki. Planuojame įsigyti tokias pat parketlentes. Kokie atsiliepimai panaudojus jas ilgesnį laiką?

Parašyti komentarą

eleven + 17 =