Linkmenų ežerai II etapas

Linkmenų ežerai II etapas

Kasdien 7 val. ryte Linkmenų ežerų kvartale pradeda dūgzti kranai, bruzdėti statybininkai ir aidėti keiksmai. „Realco“ iki kovo mėnesio ketina užbaigti dar tris Linkmenų ežerų kvartalo namus (iš viso 305 butai). Mes tikimės, kad projektas nevėluos, nes po Dusios namu nusipirkome parkingą su stogeliu.

Gera žinia – bloga žinia

Linkmenų, Ozo ir Geležinio vilko gatvių teritorijos sutvarkymui skirta 2,7 mln. eurų. Aplink visus Šnipiškių ežerėlius bus įrengti pasivaikščiojimo takai, terasos, apžvalgos vietos, išvalytos pakrantės bei patys vandens telkiniai. Svarbiausias pažadas – dviračių takai, kuriais lengvai pasiekiamas miesto centras, Kalvarijų bei Ozo gatvės. Darbus, finansuojamus iš savivaldybės, valstybės biudžeto ir ES lėšų, planuojama baigti vėliausiai iki 2020-ųjų.

„Realco“ taip pat reklamuoja patogų susisiekimą dviračiu. Pirkėjai ir gyventojai turėtų būti labai laimingi – dviračiais važinėtis mėgsta daugelis, o dirbantiems centre – į darbą iš Linkmenų kvartalo su dviračiu tikrai arti. Tik bėda, kad „Realco“ dėl neaiškių priežasčių neįrengė ir net nenumatė bendro naudojimo dviračių saugyklų. Pavydžiai apžiūrėjome mūsų kaimynų „Žalgirio 135“ po namu esančią aptvertą didelę dviračių saugyklą. Ar nebuvo galima prie buto kainos pridėti 15 eurų ir padaryti vietos dviračiams?

zalgirio 135

Vėdinimo sistema

Net ir be akinių pastebime, kad naujame Linkmenų ežerų etape butai statomi su 2 orlaidėmis. Pirmojo etapo gyventojai tikrai irgi norėjo, kad vėdinimo sistema kuo geriau išbaigta. Kaimynai netgi tarėsi su „Realco“, tačiau orlaidės neatsirado. Apie vėdinimo sistemą rašėme anksčiau.

Kainos

Perkant butą mums pavyko nusiderėti lygiai 0 eurų. Tas pats buvo su parkavimosi vieta. Visiems būsimiems pirkėjams turime gerų žinių. Šiuo metu perkant butą galima nusiderėti – vieni nusideri 500 eurų, kitiems pavyksta sutaupyti ir 1000 eurų. Dar ir dviratį galima gauti dovanų.

Mes Jums galime padėti derybose. Prieš vykstant į pirmą apžiūrą į Linkmenų ežerus, parašykite mums ir mes pasakysime, kokius sudėtingus ir nemalonius klausimus užduoti, kad derybos būtų sėkmingos. Galėsite po to mums atnešti vyno!

Na o mūsų buto užbaigimo darbai vyksta lėčiau negu lėtai. Matyt aptingome. Ieškome detalių, laukiame naujo  2018 metų IKEA katalogo, sukame galvas kaip protingai užbaigti vonios kambario darbus.

linkmenu_ezerai_2_etapas linkmenu_ezerai_2_etapo_statybos linkmenu_ezerai_dukstas linkmenu_ezerai_dusia_2 linkmenu_ezerai_dusia linkmenu_ezerai_statybos linkmenu_ezerai_vistytis linkmenu_ezerai linkmenu_ezeru_dukstas_2 linkmenu_ezeru_garazai linkmenu_ezeru_gatve

17 komentaras (-ai) “Linkmenų ežerai II etapas

 1. SVEIKI. O kur jums galeciau parasyti? noreciau nusidereti nuo buto, rasete, jog zinote buda, kaip. 🙂 lauksiu kontaktu.

 2. Sveiki,

  Šaunus blogas! 🙂 O gal galėtumėt ir man atsiųsti klausimus, kuriuos reikia užduoti norint nusiderėti? 🙂

 3. Sveiki. Norėčiau sužinoti, kokius klausimus užduoti, kad galėčiau nusiderėti. Turiu vieną pretenziją, jod girdisi važiuojančio lifto garsas (buto siena prie lifto ). Lauksiu patarimo kad derybos būtų sėkmingos. Ačiū.

 4. Sveiki,
  Įdomus jūsų puslapis. Taip pat domiuosi butais linkmenų ežeruose, gal galite pasidalinti nepatogiais klausimais? 🙂
  Ačiū!

 5. Laba diena,
  Ačiū už straipsnius. Domina 3 etapas. Gal galėtumėte pasidalinti paslaptimis? 🙂

 6. Sveiki,

  Už poros dienų keliausiu apžiūrėti 3 etapo butų, galbūt būtų galima sužinoti kokius klausimus panaudoti deryboms? 🙂

 7. Gal ir man galima būtų sužinoti stebuklingus klausimus. Renkuosi butą 3 etape.

  Ačiū

  Darius

Parašyti komentarą

19 − 1 =