Vonios kambario baldai ir Lenkija

Vonios kambario baldai ir Lenkija

Visus skaitytojus ir kaimynus sveikiname su Naujaisiais metais ir linkime, kad įsigijusiems nekilnojamą turtą jis brangtų, o tiems kas ketina pirkti – NT pigtų. Ilgai neatnaujinome savo blog‘o, nes kurį laiką nuo namų temos buvome paskendę kituose darbuose.

Vonios kambario baldai

Apie papildomus vonios kambario baldus ir akcentus galvojome tikrai ilgai ir turėjome savo įsivaizdavimą, ko norime, kad vonios kambarys būtų išbaigtas.

Mūsų vonios kambarys gana didelis, todėl sumanėme pastatyti papildomą spintelę, kuri tarnaus kaip buitinės chemijos ir įvairių rakandų saugykla. O tuo pačiu nusprendėme įmontuoti ir skalbiniams skirtą dėžę – stalčių.

egger plokstes

Iš pradžių galvojome apie šviesaus medžio baldų atspalvį. Tačiau mums padėjusi dizainerė pristatė Egger plokščių naujienas ir viena pasiūlyta plokštė Truffle Brown iškart mus nupirko.

Taip pat užsakėme dekoratyvinę lentyną klozeto nišoje ir įrėminome skalbimo mašiną, kad ant jos patogiai būtų galima susidėti daiktus, bei niekas neužkristų per šone esančius tarpus.

vonios kambario baldai
dekoratyvine lentyna
baldai skalbimo masinai

Išsirinkus atspalvį atvyko virtuvę ir spintas gaminęs baldininkas ir išmatavo reikalingus baldus. Daugiausiai diskusijų kilo dėl skalbinių spintelės – dėl jos aukščio. Bet pastačius spintelę, viskas atrodo gerai.

Tuo pačiu užsisakėme virtuvės baldų tiuningą. Šiukšlės sukelia tik nemalonius jausmus, todėl nusprendėme patobulinti savo šiukšliadėžės naudojimą.  Vietoj atidaromų durelių užsisakėme stalčiaus mechanizmą. Tai palengvino darbą virtuvėje. Bendra virtuvės baldų kaina su šiuo patobulinimu išaugo 100 eur.

Statybinių prekių parduotuvė Lenkijoje

Lankydamiesi Varšuvoje turistiniais tikslias negalėjome neaplankyti statybinių prekių parduotuvės, nepaisant to, kad tikrai nieko neketinome pirkti.  Valandą praleidome statybinių prekių parduotuvėje Leroy Merlin. Ar lenkiškose statybinių  prekių parduotuvėse pigiau? Į šį klausimą atsakyti negalime, nes nuo mūsų buto įrengimo, statybinių medžiagų kainos pasikeitė ir Lietuvoje. Mes lankėme parduotuvę esančią Varšuvos centre, kurioje kainos gali būti didesnės, nei kur nors nuošaliau. Tačiau mums didelį įspūdį paliko prekių asortimento įvairovė.

Nuotraukos parodys, daugiau nei žodžiai.

statybines prekes lenkijoje
lenkija statybines prekes
vonios kambario interjeras
vandens maisytuvai
virtuves baldai lenkijoje

Tiems, kas turi laiko ir nori kitokio pasirinkimo nei Lietuvoje, rekomenduojame aplankyti kaimynus.

2018 metų planai

Pirmiausia norime užbaigti likusius darbus – virtuvėje vis dar nėra pagrindinio apšvietimo.  Taip pat ketiname pakeisti pagrindinį svetainės šviestuvą. Nors dizaino prasme su juo viskas gerai, tačiau esant ryškaus apšvietimo poreikiui, jo neužtenka.

5 komentaras (-ai) “Vonios kambario baldai ir Lenkija

  1. Laba diena, labai džiugu netikėtai atrasti tokį būsto įrengimo aprašymą. Šaunuoliai.
    Norėjau pasiteirauti dėl skalbyklės gylio, ji standartinė (60 cm)?

  2. Puiki ideja su skalbimo masina, reikes pagalvoti! Aciu uz Jusu bloga, labai padejo perkantis pirmaji busta!

    1. Sienoms naudotas baltas su kažkokiu atspalviu. Tiesiog parduotuvėje iš akies pažiūrėjome, kuris tiks.

Parašyti komentarą

4 × one =