Turto apžiūros aktas

Turto apžiūros aktas

Nuo paskutinio įrašo prabėgo tikrai daug laiko. Nerašėme nieko, nes niekas nevyko!

Mes, kaip ir kaimynai, pradėjome nekantrauti, kada gi čia pakvies buto apžiūrai. Labai tikėjomės, kad tai įvyks iki spalio 12 dienos, bet neįvyko. Praeitą savaitę sulaukę skambučio, vakar pagaliau atlikome apžiūrą. Buvome kruopštūs ir iš anksto pasidarėme sąrašą, kur derėtų atkreipti dėmesį, taip pat papildėme kaimynų patirtimi.

 • Radiatoriai
 • Langų stiklai – kaimynams buvo subraižyti, teko pavargti ko pakeitė.
 • Langų rėmai ir skardinimas – jeigu nepastebėsite subraižymų  apžiūros metu, pradėjus remontus, langų jums nepakeis.
 • Langų mechanizmai
 • Balkono durys – buvo sulinkusių durų, kurios normaliai neužsidarė ir per tarpus putė vėjas. Gal ateityje stiklinsime balkoną.
 • Durys, 2 spynos, akutė – apatinė spyna nustojo veikti po 2 savaičių.
 • Pertvaros, sienos
 • Domofonas (jis pasirodė labai pigios plastmasės)
 • Grindų lygumas – mums reikėjo šlifuoti grindis klojant parketlentes.

Iš kaimynų girdėjome, kad vieni liko nepatenkinti sienos tiesumu. Taip pat grindų betono perdangos deformacinės siūlės nelygiai sulietos. Balkonų turėklai suvirinti kreivai. Daugiausiai skundų dėl kreivai sudėtų rozečių dėžučių. Mums patiems irgi teko tvarkyti elektrikų nesąmones. Pirmojo etapo gyventojai taip pats susidūrė su orlaidės problema – vamzdis vedantis lauk buvo per trumpas, todėl prasidėjus lietui, drėgmė įsigėrė į sieną, perėjo iki vidines dalies ir išpūtė dažus.

Apžiūra netruko ilgai, tačiau viską sąžiningai patikrinome (tai kas mūsų jėgoms) ir pasirašėme turto apžiūros aktą. Mums akcentavo, kad kilus bėdų su elektra, šildymu ar vandeniu, mūsų meistrai jokiu būdu neturėtų imtis savanoriškų taisymo darbų. Būtina kviesti „Realco“ statybos inspektorių ir jie pagal garantiją turi sutvarkyti. Jeigu remontuoti sugalvosite patys, galite prisidaryti bėdų.

Kitas susitikimas su „Realco“ numatomas lapkričio mėnesį dėl notarinės sutarties.

vidinis kiemas linkmenu ezerai
vidinis kiemas
Į kiemą bus galima patekti tik atrakinus vartelius. Arba perlipus tvorą!
linkmenu ezeru kiemas
Mums gražu!
linkmenu ezeru balkonas
Vaizdas vertas 70 000!
linkmenu ezeru gatve
Dideli gatvės pokyčiai.
linkmenu ezerai laiptine
Kelias namo!

Jei turite klausimų apie tai kaip mums sekasi buto pirkimo procesas Linkmenų Ežeruose būtinai susisiekime!

18 komentaras (-ai) “Turto apžiūros aktas

 1. Ar kas nors domėjosi projektiniais sprendimais detaliau? Kaip jie išsprendė problemą, kad toje vietoje buvo pelkės ir durpynai?

 2. Ar nebijote dėl savo sveikatos? Žemėlapiai rodo, kad čia ji labai prasta oro kokybė, daug kietųjų dalelių, CO ir kt. nuo šalia esančių gatvių (o vieta duobėje).

   1. O kur galima pamatyti tyrimus? :). Nes mes jų niekur neužtikome. Bet is nuotrauku nepanasu , kad ten buvo durpynai ar pelkes… 🙂

 3. Vytautai is kur saltiniai del uzterstumo? Vieta tai ne duobe , ten yra slaitas o tai du skirtingi dalykai.

 4. sprendimas yra tai, ten kur buvo pelkes ir durpynai (o tai buvo pries 10 metu):) dabar betona, o žaidimų aikštelė ir iejimas yra ANT automobilių stovėjimo (fundamento ) . toks va ir sprendimas . man tik keistai atrodo ventiliacija is auto.parkingo. , kurie kieme be stogu, reiskia lis viduj. As dar nebuvau apsiziurejimui bet kai pakves viska pasodomesiu)))

  noriu tiket kad inzinerai viska apsigalvoja

 5. aha, Vytautas seip tu teisingai galvoji, bet tu neteisus. ten ne kaupiasi nieko nuo automobilius.

  apie ozo trikampiu visi rasidavo oi ne oine , netoli kielio nieks nepirks,,,, , 4 butai liko… nori ar gali pirkti pirk…

 6. Na va, ir aš vakar butą apžiūrėjau. Buvau kartu su specialistu, tai trūkumų neradome.

  Vytautai, kas liečia kietąsias daleles, tai prieš perkant butą žiūrėjau žemėlapį – berods situacija tokia pati kaip ir kitose centrinėse miesto dalyse, nebent kažką ne taip žiūrėjau 🙂

 7. Sveiki, kaimynai! Kaip džiugu rasti kaimynus rašančius tokį puikų blogą, nusimato puiki kaimynystė! Siūlau visiems jungtis į grupę ir FB: (CENZŪRA)
  Kaimynai – kaip dėl notarinės sutarties ir Realco vėlavimo -preliminarioje sutartyje numatyta data: ne vėliau kaip spalio 12, o štai jau lapkritis ir notarinių sutarčių dar nėra, gal turime teisininkų kurie patartų dėl realco vėlavimo?

  1. Sveiki, paziurejau prel. sutarti, tai punktas 6.1 teigia, kad data yra orientacine ir, jei. nesuspejama, tai jokiu budu nelaikoma sutarties pazeidimu.:)

 8. Seiki,
  Man rodos preliminarioje sutaryje nurodyta statybu pabaiga nuo liepos 26 iki spalio 12d. o ne notarine… Kalbejau praeita savaite su Realco tai sake preliminari notariniu sutarciu data nuo lapkricio 7-8d. Tad tikimes kad dar porai savaiciu nenusikels…..

 9. Sveiki,
  as pries pasirasinejant labai gerai istudijavau sutarti ir … supratau, kad jei kazkas ne taip, lieka tik teismas. Kadangi i jokias derybas nesileido, o sutartis aiskiai pazeidzia lygiateisikumo principa, pasakiau, kad jei kas ne taip – susitiksim teisme…:)Ir visgi, velavimas menesiu (tikiuosi ne daugiau), nevertas turbut nei nervu, nei laiko kazkas net pradet…

 10. Sveiki,
  As tai pat busiu linkmenu gyventojas, kai apziurejau buta man sake, kad notarine sutarti pasirasysiu tik gruodzio pradzioj, o kiti gyventojai sutartis pasirasines lapkricio menesi.

Parašyti komentarą

twenty − 1 =