Sutartys su ESO ir Vilniaus energija

Sutartys su ESO ir Vilniaus energija

Oficialiai skelbiame, kad nuo šeštadienio pradedame buto įrengimo darbus. Tikimės, kad bus džiaugsmo, tačiau nebus nervų ir kreivų rankų

Nuo sutarties pasirašymo pas notarą jau sudarėme sutartys su AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir UAB „Vilniaus energija“.

Ar viskas praėjo kaip per sviestą?

Ne. Nuvykus į ESO sužinojome, kad mūsų butui dar nėra priskirtos ribos, pusė visų namo butų „Linkmenų ežeruose“ dar neturėjo elektros ribų. Papildomos trys dienos laukimo ir dar viena kelionė į ESO.

Nustačius ribas dar kartą vykome į ESO pasirašyti sutarties (tai galima padaryti ir internetu). Pasirinkome Elektrinės viryklės planą. Kitą darbo dieną buvo pastatyti elektros skaitikliai.

Nuo sausio 1 dienos per www.manogile.lt galėsime mokėti sąskaitas už elektrą. ESO sakė, kad kitais metais į manogile.lt bus galima prisidėti ir „Vilniaus energijos sąskaitas“ ir daryti mokėjimus iš vienos platformos.

eso sutartis

Smagu, kad ESO dirba ir šeštadieniais, todėl nereikia darbo metu važinėti per miestą dėl sutarčių. UAB „Vilniaus energija“ savaitgaliais nedirba, tačiau jie pradeda darbo dieną nuo 7.30. „Realco“ pažymėjo, kad su savim būtina vežtis:

  • Nekilnojamojo turto registro centrinių duomenų banko išrašą apie nuosavybės teisių įregistravimą
  • Pagrindinę (notarinę) Turto pirkimo-pardavimo sutartį
  • Sutartį su AB „Energijos skirstymo operatorius“

Tačiau nepaminėjo, kad reikia atsivežti ir savo antrą pusę, nes reikalingi abiejų parašai.

SVARBU: konsultantė sakė, kad visi gyventojai be reikalo skuba pasirašinėti sutartis, nes mes dar nesame suvesti sistemoje, todėl sutartys tenka pildyti ranka, o sąskaitos bus neanksčiau sausio vidurio.

Konsultantė sakė, kad sutartį galima atvykti pasirašyti gavus pirmą sąskaitų už šildymą. Du kartus perklausiau ar tikrai, nes „Realco“ liepia susitvarkyti per 15 dienų. Mane patikino, kad nėra reikalo pulti pasirašinėti jau dabar.

6 komentaras (-ai) “Sutartys su ESO ir Vilniaus energija

  1. Skaičiuoklė blogai skaičiuoja, dar padalink iš 1000, kad rodytų teisingą kainą, nes darbar skaičiuoja, kad kaina būtų ne kWh, o Wh 😉

  2. Gal bandėte skaičiuoti preliminarius šildymo kaštus pagal energetinį naudingumą? Keista, kodėl buvo pasirinktas centrinio šildymo variantas, o ne autonominis, kas būtų gerokai pigiau, mano manymu (aišku, pigiau gyventojui, o ne vystytojui).

    1. Vystytojas renkasi, kaip jam geriau 🙂 Neskaičiavome preliminarių kaštų – tai tik kitą žiemą pamatysime realias šildymo sąskaitas.

        1. Kol kas dar ne viskas baigta – durys keliauja, nėra plintusų, užuolaidų, trūksta baldų. Skaičiuojame viską, bet galutinės kainos dar neturime.

Parašyti komentarą

13 − three =