Spintų stumdomomis durimis projektavimas ir montavimas.

Spintų stumdomomis durimis projektavimas ir montavimas.

Namai pagaliau tampa tikrais namais. Pusantro mėnesio gyvenome tarp visur besimėtančių daiktų, negalėjome rengtis mėgstamų rūbų, nes jie buvo maiše, kuris buvo dar po 4 maišais. Ir pagaliau, kai buvo sumontuotos abi spintos, projekto vadovė tarė: „Šiandien laimingiausia diena naujuose namuose!“.

Mes neturime sandėliuko, svetainės erdvė taip pat nedidelė, todėl į dvi sienines spintas turi sutilpti viskas: rūbai, batai, namų rakandai ir kiti daiktai. Taigi prieš persikraustant darėme didelę  atranką ir atsikratėme nereikalingu turtu. O dėliojant daiktus į spintas dar kartą buvo atliktas valymas, todėl dar turime nemažai vietos.

imontuojama spinta

Dėl spintų pasirinkimo nebuvo didelio galvos skausmo. Mūsų buto projekte buvo numatytos dvi gana nemažos nišos sieninėms spintoms. O spintų vizualizacijas, kurias paskolino dizainerė, turėjome dar iki gaunat buto raktus. Projektą papildėme keliomis lentynomis, nes abu norėjome lygių teisių į vienodą lentynų skaičių :D. Dar pakeitėme kai kurių lentynų aukščius, kad patogiai tilptų dulkių siurblys ir batų dėžės. Ir visa tai uždengėme stumdomomis durimis.

spintos projektas

Spintų gamybą patikėjome baldininkams. Be abejo, kelis kartus apžiūrėjome ir IKEA daiktų laikymo sistemas, bet IKEA pasiūlymai apriboti standartiniais išmatavimais, reikia patiems matuoti ir montuoti (arba tiems darbams ieškoti meistrų, arba pirkti paslaugas iš IKEA), o tai yra papildomas rūpestis ir sugaištas laikas.

Spintos vidaus konstrukcijai pasirinkome vidutinės kainos baltą plokštę, tačiau nepagailėjome kokybiškiems stalčių mechanizmas ir stumdomoms durims. Spintos buvo pagamintos per 3 savaites, o surinkimas užtruko gerą pusdienį. Montuojant spintas džiaugiasi širdis, kad ne patys tai darome, nes sienos nebuvo lygios ir meistrams teko pavargti. Spintos baldininkus galime rekomenduoti!

stumdomos durys
spinta su stumdomomis durimis

6 komentaras (-ai) “Spintų stumdomomis durimis projektavimas ir montavimas.

Parašyti komentarą

twenty + 1 =