Naujas IKEA katalogas 2018

Naujas IKEA katalogas 2018

Naujas IKEA katalogas 2018

Nors atrodo absurdiška laukti parduotuvės prekių katalogo, bet IKEA katalogo mes labai laukėme – tikėjomės ne tik atrasti aksesuarų namams, tačiau ir pasisemti idėjų namų dekoracijoms.  Tik pamačius pirmąsias katalogo reklamas, tikrinome savo pašto dėžutę. Deja, ji buvo ir yra tuščia. Nieko nelaukę savaitgalį vykome į IKEA ir ieškojome katalogo, kuris, kaip sužinojome, parduotuvėje pasirodys tik rugsėjį.

Nors vasaros metu užbaigimo darbai buvo sustabdyti, tačiau dabar esame kupini entuziazmo sudėlioti visus taškus ant i. Nepaisant to, kad mums kol kas nepavyko gauti popierinės IKEA katalogo versijos (tačiau pavyko nusifotografuoti  IKEA katalogo viršeliui – nuostabus marketingo pavyzdys), savaitgalį įsigijome toršerą svetainėje, šviestuvą prie miegamojo lovos, pakeitėme pakabinamas lentynas, taip pat nusipirkome įvairių smulkmenų namas. Galvoje beveik susidėliojo, kas bus kabinama ant sienų. Taip pat IKEA atpigino kai kurias prekes.

Dėl IKEA naujovių konkrečios nuomonės nesusidarėme, nes nemažai prekių ekspozicijoje pasirodys vėliau. Britų dizainerio Tomo Dixon‘o darbai į parduotuvę atkeliaus tik spalį. Visgi, viena IKEA naujovė tikrai turėtų nudžiuginti visus Lietuvos gyventojus. IKEA pradės „auksinių šaukštų“ prekybą, o visas komplektas kainuos tik 49.99 eur. Ar galite patikėti, kad „auksiniai šaukštai“ bus prieinami ne tik valstybinėms įstaigoms, bet ir paprastam žmogui? IKEA neįmanom padaro įmanoma.

Beje, vakar buvo atvykęs baldininkas – pagaliau užsisakėme trūkstamus vonios kambario baldus bei patobulinimą virtuvės baldams.  Apie tai parašysime, kai užsakymas bus įgyvendintas.

Kviečiame pasižvalgyti po naujoves IKEA parduotuvėje:

 

ikea_nauja_virtuve

ikea_nauji_staliukai

Ikea_auksiniai_saukstai
Jūsų dėmesiui Auksiniai šaukštai!

ikea_naujienos ikea_sofa ikea_katalogas_208 ikea_kolekcija ikea_terasos_sofa

Parašyti komentarą

five × 4 =