Namo vizualizacija: Kaip išsirinkti namo fasadą?

Namo vizualizacija: Kaip išsirinkti namo fasadą?

Kaip jau rašėme anksčiau, sklypą nupirkome kartu su namo projektu bei statybos leidimu. Sudėjus visus privalumus ir trūkumus, toks sprendimas buvo protingas pasirinkimas. Turėjome skirtingų scenarijų: a) perkame sklypą ir statome individualų namo projektą po metų, b) statome dvibutį namą su draugų šeimą, o tada iškrito c) radome sklypą su dvibučio projektu.

Pačio projekto išorinių matmenų keisti, be abejo, negalima, bet keisti fasado apdailą ir langų aukštį galima. Tik rezervavus sklypą, jau galvojame dėl klinkerio plytelių apdailos ir atrodė, kad esame sugalvoję tikrai gerą sprendimą, tačiau namo vizualizacijos parodė, kad įsivaizdavimas ir realybė gali smarkiai prasilenkti.

3D namo vizualizacijas paruošė econst.lt. Vizualizacijas galima užsisakyti skirtingo detalumo, pirmiesiems bandymams, mes pradžiai pasirinkome ne patį brangiausią variantą.

Pirmiausia, gavę namo fasado vizualizaciją, nusprendėme, kad sienoje trys skirtingo formato langai atrodo ne itin gerai ir du langai turi būti vienodai iki žemės. Tik šiuo metu nesame tikri dėl langų aukščio. Nors kambariuose numatytas 230 cm aukštis tenkina, tačiau svetainės zonos langai kelia dvejonių.

Buvome sugalvoję namo priekį ir terasos zoną klijuoti klinkerio plytelėmis.

Bet gavus namo fasado vizualizacija pradėjome svarstyti:

  • Ar ne geriau rinktis šviesios spalvos klinkerio plyteles?
  • Kaip būtų protinga išdėlioti klinkerio apdailą, kad atrodytų gražiai, nors ir ne visas namas būtų apklijuotas.
  • Architektas siūlo rinktis arba pilnai klinkerio plytelių apdaila arba struktūrinis tinkas.

Mums vis dar patinka toks derinys, kurį radome internete.

Taip pat dėka vizualizacijų nusprendėme rinktis sudėtingesnės ir įdomesnės konstrukcijos stogelį prie įėjimo, kuris buvo numatytas pirminiame projekto variante, bet vėliau atmestas.

Šiuo metu mes vis dar esame fasado apdailos paieškose. Kai sudėliosime galutinį variantą, atnaujinsime šį straipsnį.

Parašyti komentarą

7 + 5 =