Namo vizualizacija: Kaip išsirinkti namo fasadą?

Namo vizualizacija: Kaip išsirinkti namo fasadą?

Kaip jau rašėme anksčiau, sklypą nupirkome kartu su namo projektu bei statybos leidimu. Sudėjus visus privalumus ir trūkumus, toks sprendimas buvo protingas pasirinkimas. Turėjome skirtingų scenarijų: a) perkame sklypą ir statome individualų namo projektą po metų, b) statome dvibutį namą su draugų šeimą, o tada iškrito c) radome sklypą su dvibučio projektu.

Pačio projekto išorinių matmenų keisti, be abejo, negalima, bet keisti fasado apdailą ir langų aukštį galima. Tik rezervavus sklypą, jau galvojame dėl klinkerio plytelių apdailos ir atrodė, kad esame sugalvoję tikrai gerą sprendimą, tačiau namo vizualizacijos parodė, kad įsivaizdavimas ir realybė gali smarkiai prasilenkti.

3D namo vizualizacijas paruošė econst.lt. Vizualizacijas galima užsisakyti skirtingo detalumo, pirmiesiems bandymams, mes pradžiai pasirinkome ne patį brangiausią variantą. Vizualizacijų kaina prasideda nuo 70 eur.

Pirmiausia, gavę namo fasado vizualizaciją, nusprendėme, kad sienoje trys skirtingo formato langai atrodo ne itin gerai ir du langai turi būti vienodai iki žemės. Tik šiuo metu nesame tikri dėl langų aukščio. Nors kambariuose numatytas 230 cm aukštis tenkina, tačiau svetainės zonos langai kelia dvejonių.

Buvome sugalvoję namo priekį ir terasos zoną klijuoti klinkerio plytelėmis.

Bet gavus namo fasado vizualizacija pradėjome svarstyti:

  • Ar ne geriau rinktis šviesios spalvos klinkerio plyteles?
  • Kaip būtų protinga išdėlioti klinkerio apdailą, kad atrodytų gražiai, nors ir ne visas namas būtų apklijuotas.
  • Architektas siūlo rinktis arba pilnai klinkerio plytelių apdaila arba struktūrinis tinkas.

Mums vis dar patinka toks derinys, kurį radome internete.

Taip pat dėka vizualizacijų nusprendėme rinktis sudėtingesnės ir įdomesnės konstrukcijos stogelį prie įėjimo, kuris buvo numatytas pirminiame projekto variante, bet vėliau atmestas.

Atnaujinimas

Po teisingų diskusijų su architektu ir kaimynais, sutarėme dėl bendros idėjos. Ne visos detalės dar patvirtintos, bet radome patinkantį klinkerio plytelių apdailos sprendimą.

Visiems patinkantis fasadas

Pagal fasado spalvą bus priderinti langai, pamato spalva bei sandėliukas.

Iki apdailos dar daug laiko, todėl idėja gali ir kažkiek pasikeisti.

3 komentaras (-ai) “Namo vizualizacija: Kaip išsirinkti namo fasadą?

  1. Jūs rimtai statotės dvibutį namą? Nebijote, kad kaimynas laiku nepabaigs statyti ir negalėsi įregistruoti bankui tinkamo baigtumo?

  2. Kiekvienas su savo baimėmis. Bent jau aš matau riziką, kad kaimynas gali laiku nepastatyti (neįrengti) savo dalies. Atitinkamai jūs negalėsite įregistruoti 100 proc. baigtumo. O nepabaigtų statyti ar įrengti namų yra pilna.

Parašyti komentarą

sixteen + 5 =