Medinės terasos įrengimas – tik 3 dienos ir turime terasą!

Medinės terasos įrengimas – tik 3 dienos ir turime terasą!

Kam pavasarį skiriamas didžiausias prioritetas? Žinoma terasai. Jau sausio mėnesį pradėjome ieškoti, kas galėtų įrengti mūsų terasą.

Išsiuntėme apie 10 užklausų, susiderinome 3 susitikimus ir savo terasos įrengimą patikėjome “Terasos Įrengimas” komandai.

Ko gero, statybų sektoriui lėtėjimo dar nematyti. Ieškodami terasos gavome tokių pasiūlymų, kur mes patys išmatuojame terasos dydį, aukštį, nuperkame ir atsigabename visas medžiagas ir tada meistrai atvyks kažkada tarpe tarp rimtų darbų ir sumontuos terasą. Tokių montuotojų nepasirinkome!

Terasos įrengimo eiga

Terasos įrengimo darbai prasidėjo matavimo darbų. Terasą nusprendėme daryti pagal visą pietinę namo sieną, kad iš svetainės ir miegamojo galėtume patekti tiesiai ant terasos. Visas plotas gavosi beveik 32 m2.

Jau vasario pradžioje sumokėjome už terasos medžiagas ir laukėme pavasariškų orų darbų pradžiai.

Mūsų terasos projektas labai paprastas – ant sraigtinių pamatų sumontuota dvigubo karkaso konstrukcija, pušies lentos prisuktos CAMO nematoma tvirtinimo sistema.

Atvykę terasos montuotojai pirmiausia palygino pagrindą bei susuko 30 polių.

Tada visas terasos plotas buvo uždengtas geotekstile GEO 90.

Kitą dieną prasidėjo karkaso montavimo darbai. Terasos konstrukcijai, pagal “Terasos Įrengimas‘‘ rekomendaciją, pasirinkome maumedį.

Apatiniam terasos karkasui naudotas dvigubo pjovimo maumedis, o viršutiniam dvigubo pjovimo kalibruotas maumedis.

Trečią darbo dieną buvo montuojamas alyvuotos pušies grindys, kaip ir minėjome anksčiau, buvo naudojama nematoma tvirtinimo sistema.

Paskutinės valandos buvo skirtos terasos rėminimui bei apatinių lentų montavimui, kuriuos paslėpė konstrukciją.

Terasos įrengimo kaina

Visos medžiagos terasai kainavo 2300 eur – poliai, tvirtinimo elementai, mediena karkasui, geotekstilė, terasinės lentos.

Už darbą sumokėjome 1500 eur.

Viso: 3800 eur.

Drąsiai rekomenduojame!

Parašyti komentarą

20 − 10 =