Renkamės plastikinius langus: Kommerling 88 atsiliepimai

Renkamės plastikinius langus: Kommerling 88 atsiliepimai

 Vasaros metu rinkomės plastikinius langus savo namui. Nors sulaukėme raginimų pagalvoti ir apie medinius langus ar aliuminius langus, tačiau statant savo pirmą nesudėtingą namą, nusprendėme rinktis iš aukštesnės klasės plastikinių langų.

Plastikinių langų pasirinkimas Vilniuje nėra mažas ir paprastas. Daugybė įmonių prekiauja langais, Facebook grupėse labai daug skirtingų atsiliepimų ir patirties apie langus pardavinėjančias įmones bei skirtingų profilių kokybę.

Rinkomės tarp Gealan, Veka ir Kommerling profilių. O gyvai pačiupinėjus skirtingus langus maloniausią įspūdį padarė Kommerling 88 langai. 

Kommerling 88 langų profilis yra pakankamai tvirtas daryti iki 2.5 metro aukščio langus. Mūsų langai svetainėje siekia 2.4 metro.

Atsiliepimai apie Kommerling langus

Renkantis langus ilgai svarstėme dėl jų vidinės spalvos. Išorei pasirinkome antracito spalvą, viduje rinkomės tarp baltos ir antracito. Po ilgų diskusijų pasirinkome vienodą spalvą iš abiejų pusių.

Techninės Kommerling 88 Termo langų specifikacijos.

 • Rėmo storis 88 mm, termo profiliai rėme ir varčioje.
 • 7 kamerų sistema.
 • Austriška paslėptų vyrių sistema Maco Multi Power.
 • 52 mm stiklo paketas.

Langai sumontuoti išorėje ant TRIOTHERM+ profilio. 6 metrų ilgio svetainės langų konstrukcijai sumontuotas papildomas praplatinimas. TRIOTHERM+ profilis ir langų montavimo kaina sudarė apie 30 proc. viso užsakymo kainos.
Langų laukėme apie 2 mėnesius, tačiau jų montavimas buvo nukeltas dėl lėtai vykusių statybos darbų.

Langų montavimas truko dvi nepilnas darbo dienas. Langų montavimo priėmimą atliko statybų techninės priežiūros vadovas, kuris minėjo, kad dažnu atveju pataupoma ant kokybiškų profilių ar juostų. Mūsų name nei langams, nei jų montavimui priekaištų nebuvo.

Jeigu renkatės plastikinius langus, parašykite mums – pasidalinsime kontaktais, kur geriausia įsigyti Kommerling 88 plastinkinius langus.

5 komentaras (-ai) “Renkamės plastikinius langus: Kommerling 88 atsiliepimai

 1. Sveiki, mes irgi renkames langus, galvojam parp rechau sinego arba Kommerling 88md.
  Rechau atrodo brangesni, ir manau permoket neverta, nes sitie nieko prastesni?
  Jai galit parasit kur ussakinejot ir kokia kvadrato kaina?
  Aciu.

  1. Sveiki,

   jeigu nurodėte savo tikrą email, galiu dėl kainų atsakyti. Tik reikia suprasti apie dabartinę situaciją rinkoje, kad kainos keičiasi ir tikrai ne į pirkėjau palankią pusę.

   Kai mes rinkomės langus – Rehau kaina buvo mažesnė nei Kommerling 88.

 2. Laba diena,

  Gal galėtumėte pasidalinti įmonės kontaktais, kuri gamino jums langus? Mes jau esame išsirinkę Kommerling 88 profilius, tik dar nerandame, kas pasiūlytų pagamint juos su MACO Multi Power vyriais.

  Taip pat noriu pasiteirauti, kaip langai dabar darinėjasi, ar nesijaučia, kad būtų pasėdę ar panašiai, ar užraktai sklandžiai veikia?

  Ačiū jums.

 3. Labas vakaras. Domina, kas Jums gamino langus. Malonu, jei pasidalinyumėte.
  Ačiū iš anksto
  Pagarbiai
  Sigita

Parašyti komentarą

2 × 1 =