Didelių medžių persodinimas: pušelės jau mūsų kieme.

Didelių medžių persodinimas: pušelės jau mūsų kieme.

Nors namo statybos reikalai juda lėtai, tačiau kieme atsirado pirmieji dideli medžiai. Didelių medžių persodinimui tinkamas laikas šaltesnė pavasario pradžia arba ankstyvas žiemos laikas. Tokiu metu medžiai jau miega, todėl medžių persodinimas tokiu laiku saugesnis.

Dar visai neseniai didelių medžių persodinimas buvo visai naujas ir brangus malonumas, tačiau šiandien augant konkurencijai kaina nebėra tokia didelė.

Dėl didelių medžių persodinimo kooperavimės su kaimynais. Kuo daugiau medžių reikia persodinti viename objekte, tuo geriau tiek užsakovui tiek rangovui.

Pirmą dieną užsakyta technika nebuvo pajėgi iškasti esamų medžių. Taigi kitai dienai užsakėme kitą techniką, kuri maždaug per 6 valandas persodino 13 jau gerokai paaugusių pušų.

Savo sklype persodinome 4 medžius. Mūsų situacija buvo labai dėkinga, nes pušeles galėjome pasiimti iš šalia esančio sklypų masyvo. Jeigu paaugusius medžius būtų reikėję užsisakyti iš medelyno, sodinimas būtų užtrukęs ilgiau ir kainavęs gerokai brangiau.

Didelių medžių persodinimo kaina priklauso nuo to ar turite savo medelius, ar visus pirksite. Mes už vienos medžio persodinimą mokėjome po 120 eur.

Parašyti komentarą

six − three =