Buitinės technikos pasirinkimas

Buitinės technikos pasirinkimas

Šiandien švenčiame pirmąją savaitę naujuose namuose. Nors atrodė liko tik surinkti virtuvės baldus, pakabinti užuolaidas ir viskas baigta, tačiau dar išlindo krūva mažų darbų, kurie, pasirodo, užima gana daug laiko. Apie situacijas, kurias geriau pagalvoti iš anksto, padarysime atskirą įrašą.

Buitinės technikos pasirinkimas

Visą buitinę techniką pirkome iš www.pasiula.lt (ko gero, geriau žinoma, kaip buitene.lt).  Užklausas dėl buitinės technikos išsiuntinėjome gal 6 pardavėjams, tačiau www.pasiula.lt bendra krepšelio kaina kartu su atvežimu ir užnešimu buvo geriausia. (Užnešimas tapo labai svarbu po to, kai nešdamas Ikea sofą patempiau nugarą).

Kiekvienam buitiniam prietaisui iš anksto buvome numatę skirti tam tikrą pinigų sumą ir specialius reikalavimus.

 • Renkantis šaldytuvą kreipėme dėmesį į triukšmo lygį ir energetinę klasę. Tiesa, kol kas atrodo, kad jis per dažnai burzgia. Nupirkome AEG šaldytuvą.
 • Kaitlentei reikalavimai nebuvo dideli – indukcinė ir neturi aplink savo rėmą metalinės juostelės. Pasirinkome ELECTROLUX.
 • Renkantis orkaitę teko perskaityti nemažai apžvalgų. Mūsų nuomojame bute buvo įmontuota nauja orkaitė, tačiau ji visiškai nekepė maisto, todėl rinkomės atsakingai. Pasirinkome ELECTROLUX orkaitę su teleskopiniais bėgeliais ir mėsos termometru. Kažin, ar kada prireiks, bet smagu.
 • Gartraukį rekomendavo virtuvės baldų meistras. Mums reikėjo įmontuojamo paslėpto, kuris nemaišytų stalviršio apšvietimo montavimui.
 • Nors mikrobangės taip pat norėjome ELECTROLUX, tačiau tinkamo gylio mikrobangų krosnelė kainavo 300 eurų, todėl pasirinkome Zanussi, kurios kaina buvo dvigubai mažesnė. Mikrobangę naudojame tik maisto šildymui, todėl jokios kitos papildomos funkcijos nebuvo reikalingos.
 • Nuomojamame bute skalbimo mašinos režimų nustatymai buvo labai nevykę: nebuvo galima pasirinkti trumpo skalbimo, reikėjo budėti kada įsijungs minkštiklio programa, nes to negalima padaryti pilant miltelius ir nuo senumo ji iki galo neišskalaudavo miltelių. Skalbimo mašinos kaina viršijo numatyta biudžetą, tačiau pardavėjas patikino, kad nesigailėsime investavę. Pasirinkome Bosch.

Renkantis buitinės technikos gamintoją apie pavadinimus per daug negalvojome. Manau, kad didelio skirtumo perkant orkaitę už 350 eurų tarp vieno ar kito gamintojo nėra. Jeigu renkatės Miele, tai į Electrolux ar Bosch net nežiūrėsite. Jeigu renkatės Gaggenau, tai į tą pačią Miele nežiūrėsite.

Visa buitinė technika jau sumontuota, tik dar ne viskas išbandyta. Instrukcijas buitene.lt atsiunčia ir el.paštu, o tai yra patogu, nes nereikia saugoti krūvos popieriaus.

4 komentaras (-ai) “Buitinės technikos pasirinkimas

 1. Su malonumu stebiu jūsų įkurtuves 🙂 Gal galite pasakyti, kokį gartraukį pirkote ir pagal kokius parametrus pasirinkote (kiek triukšmo lygis, kiek galingumas ir pan.) bei koks konkretus orkaitės modelis? Ačiū

  1. Gartraukį rinkomės pagal baldininko rekomendaciją. Modelis CATA GT-PLUS 45 BK/B. Jis tikrai nėra pats tyliausias, bet traukia neblogai. Orkaitė ELECTROLUX EEA4545POX. Nors naudojome dar nedaug, tačiau pirmas įspūdis geras. Linkėjimai!

 2. Labai super atrodo jūsų butas. Mes irgi jau neužilgo kelsimes, bet dar liko kelis daiktus nusipirkti. Dabar planuojame pirkti orkaitę, bet kažkaip labai sunku išsirinkti. Gal galėtum ką patarti, nes jau visą šitą manau esi praėjusi ir žinai kaip atskirti gerą daiktą nuo blogo 😀 Renkames tarp šitos: electrolux eob3454aox ir electrolux eoc5654aox . Gal teko girdėti ką nors? Likčiau labai labai dėkinga tau :))

  1. Ačiū.

   Dėl buitinės technikos, mums atrodo, kad renkantis tarp vienodos kainos prietaisų didelio skirtumo nebus. Net ir lyginant skirtingų gamintojų techniką. Visi vienai kainų kategorijai gamina panašią produkciją.

Parašyti komentarą

four × 1 =