Dovanos skaitytojams – ypatingi pasiūlymai

2016 metais liepos pradžioje savo blog‘e pirktibusta.lt paskelbėme pirmąjį įrašą. Tris dienas nesulaukėme nei vieno skaitytojo, tačiau liepos 13 dieną į svečius užsuko pirmieji 8 skaitytojai.

Per 22 blogo gyvavimo mėnesius parašėme 63 įrašus, blog‘e apsilankė net 31,664 unikalūs skaitytojai, o patys tekstai buvo skaityti net 56,696 kartus. Populiariausias įrašas, be abejo, apie pinigus – Kiek kainuoja buto įrengimas?

Kaip dviejų žmonių komandai, kuriai blog‘as pirktibusta.lt yra saviraiškos erdvė, likus laiko nuo visų kitų veiklų, rezultatus vertiname stipriu 8. Šiandien savo skaitytojams turime ne tik naudingos informacijos, tačiau  taip pat turime specialių pasiūlymų.

Virtuvės baldų gamyba

Išsirinkti virtuvės baldų gamintoją yra sudėtinga. Ar kaina adekvati? Ar baldai bus kokybiški? Ar nekils bėdų su garantija?

virtuves baldu gamyba

Mums baldus gaminusi įmonė susitvarkė su užsakymu pagal planą. Po pusmečio virtuvės baldus norėjome „patiuninguoti“, jie taip pat iškart mums padėjo. Virtuvės gamintoją jau rekomendavome ne vienam skaitytojui, per metus laiko 12 skaitytojų pas juos pasigamino baldus – ne tik virtuvės, tačiau ir vonios baldus bei spintas.

Pirktibusta.lt skaitytojams įmonė gali pasiūlyti nuolaidas – kliento nereikia ieškoti, jis ateina pats, todėl galima lankstesnė kainodara. Įmonė taip pat paruošus nemokamų virtuvės baldų vizualizacijų.

Rašykite mums – atsiųsime vizualizacijas, nuolaidos kodą ir kontaktus.

info@pirktibusta.lt

 

Cgates internetas ir televizija

cgates nuolaidos

Konkurencija tarp televizijos ir interneto tiekėjų labai didelė.  Iš Cgates vadybininko Modesto Skirkevičiaus 867836667, gausite tokius pasiūlymus, kurie dažniausiai nėra skelbiami viešai. Nuolaidos kodas :  duokite internetą!

 

Vėdinimo sprendimai

vedinimo sprendimai

Iki šiol džiaugėmės, kad nusprendėme į savo butą susidėti slėginius Silvento EC ventiliatorius – namuose gaivus oras, eksploatacija pigi.  Turime nuolaidos kodą slėginiams ventiliatoriams Silvento EC.  Taip pat įmonė Lunos teikia sprendimus individualių namų vėdinimui su rekuperacija, mechaniniam vėdinimui bei  daugiabučių vėdinimo sprendimus. Susisiekite – su mūsų atsiųstu slaptažodžiu gausite nuolaidas visai įmonės Lunos produkcijai bei sprendimams.

info@pirktibusta.lt

Lengvo jums įsirengimo!