Virtuvės baldai Jūsų namams!

Kokybiški ir unikalūs virtuvės baldai

Pasiteirauti

Pagaminsime virtuvės baldus pagal Jūsų norą!

Gaminame įvairaus sudėtingumo virtuvės baldus – nuo ekonomiškų variantų iki betoninių virtuvių. Esame pagaminę daugiau nei 150 virtuvės baldų.

Suteikiame garantija!

Kokybė – mūsų įmonės prioritetas. Visiems savo gaminiams suteikiame garantinį aptarnavimą.

Virtuvės baldai per 30 dienų!

Naudojame modernias baldų projektavimo programas. Turime naują baldų gamybos liniją, todėl nesudėtingus virtuvės baldų projektus pagaminame vos per 30 dienų!

Virtuvės baldų atnaujinimas

Virtuvės baldus surenkame iš atskirų modulių, todėl virtuvės baldus galėsite persikelti į naujus namus. Taip pat galėsite nesunkiai atnaujinti jų fasadus ar įmontuoti naujas spinteles.

Nemokama virtuvės baldų knyga

Dovanojame Jums nemokamą knygą apie virtuvės baldus – kaip išsirinkti plokštes, jų trūkumai ir privalumai,  dažniausias klaidos, kiek kainuoja kokybiška virtuvė bei virtuvės baldų projektai.

Virtuvės baldų kaina

Dėka naudojamos modernios gamybinės linijos ir ilgamečių patikimų tiekėjų, savo klientams visada  siūlome konkurencingas kainas. Lygindami virtuvės baldų pasiūlymus aktreipkite dėmesį į visas detales – naudojamos skirtingos medžiagos, furnitūra ir mechanizmai gali sudaryti kelių šimtų eurų skirtumą. Virtuvės baldų kainos palyginti tik pagal vieną kriterijų nėra įmanoma.

Atsiliepimai

Agnė iš Kauno

Rinkomės iš trijų virtuvės baldų gamintojų. BD Furniture meistras atvyko su elektriniais matavimo prietaisais, pasakojo ne tik apie medžiagų pasirinkimą, bet ir apie baldų funkcionalumą – taip parodė profesionalumą. Virtuvės baldais naudojame jau pusmetį, esame labai patenkinti.

Mūsų teikiamos paslaugos

  • Virtuvės baldų projektavimas, vizualizacijų ruošimas.
  • Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus.
  • Virtuvės baldų montavimas.
  • Konsultacijos renkantis virtuvės baldus.
  • Spintų, svetainės baldų, sekcijų, vonios baldų, ofiso baldų gamyba.

Apie mus

“BD furniture” baldų gamyba vykdome Šiauliuose, tačiau užsakymus priimame ir pristatome visoje Lietuvoje, daugiausiai didžiuosiuose miestuose .Per savo įmonės gyvavimo laikotarpį pagaminome baldų restoranams, viešbučiams, daugybę individualių virtuvės ir vonios baldų, įvairių spintų bei kitų kietųjų baldų. Naudojama moderni gamybinė linija, garantuoja didelį tikslumą. Priklausome klasteriui, todėl galime įgyvendinti didelius ir sudėtingus projektus.


Pagaminkime Jums svajonių baldus už gerą kainą!