Sienų dažymas. Bandome dar kartą.

Sienų dažymas. Bandome dar kartą.

Per praėjusias 30 dienų pirktibusta.lt buvo perskaitytas 3000 kartų. Labai džiaugiuosi augimu ir noriu pasidalinti blogomis žiniomis, kad svetimos nelaimės pradžiugintų bent Jus. Nors skaitant blog‘ą galima pagalvoti, kad viskas sekasi labai sklandžiai, tačiau problemų išvengti nepavyksta

Pamenate, kai pasakojau apie apie sienų dažymo pabaigą ir džiaugiausi, kad viskas gerai? Taigi…

Jau tada buvo aišku, kad grindys turėjo būti sudėtos prieš padengiant sienas paskutiniu sluoksniu dažų. Tačiau taip neįvyko. Kad ir kaip grindų meistras saugojo sienas, mažų avarijų nepavyko išvengti. Aš ir pats nešdamas grindis padariau vieną smulkų įbrėžimą. Čia yra pirmoji sienų problema.

Antroji sienų problema buvo didesnė.  Į svečius pasikvietėme patyrusį statybų prižiūrėtoją, kuris užgesino šviesas ir šviesdamas prožektoriumi parodė tikrąją mūsų sienų būklę. Aš pats turiu prisiminti dalį atsakomybės, nes išleidžiant dažytojus sienas tikrinau per daug jais pasitikėdamas. Sienos kai kuriose vietose buvo paruoštos tikrai negerai.

Kadangi jau pirmadienį turime keltis į naujus mūsų namus, laikas spaudė ir mes turėjome tris galimybes – 1) nekreipti dėmesio į broką, 2) sumokėti 400 eurų kitiems meistrams už sutvarkymą arba  3) skambinti dažiusiems meistrams ir kviesti juos atvažiuoti DABAR ir tvarkyti paliktą broką.

Neseniai perskaičiau labai gilią mintį apie sprendimų priėmimą – „Lengviausia nueiti lengviausiu keliu, o ne sunkiausiu“. Lengviausias kelias būtų buvęs nekreipti dėmesio į broką, bet mes skambinome sienas dažiusiems meistrams ir maloniai kvietėme kuo greičiau atvykti taisyti tai, ką buvo blogai padarę.

Iškart skambinome ir į dažų saloną PRO, nes reikėjo papildomų 5 litrų dažų ir glaisto. Šį kartą bėdoms tvarkyti naudojame glaistą MARMUR.

Nors iš pradžių sienų tvarkymas labai išgąsdino, tačiau viską pavyko sutvarkyti per dvi darbo dienas. Dar kartą įsitikinome, kad patiems organizuojant buto įrengimo darbus pirmą kartą visko apgalvoti ir pastebėti yra beveik neįmanoma.

2 komentaras (-ai) “Sienų dažymas. Bandome dar kartą.

  1. Sveiki,
    Kaip meistras pamate su prozektoriumi sienu bukle? Tiesiog nelygumus pastebejote? Ar kazkas su dazais pasimate?

    1. Tai švietė kampu ir pasimatė, kur sienos buvo blogai paruoštos. Tai vienur nenuglaistyta, kitur nenušveista normaliai. Su dažais pačiais viskas buvo gerai.

Parašyti komentarą

10 + eight =