Komunaliniai mokesčiai internetu. Mokame su MoQ

Komunaliniai mokesčiai internetu. Mokame su MoQ

Kiekvieno mėnesio pabaigoje 20 minučių skiriame sąskaitų už komunalinius mokesčius mokėjimui. Patys deklaruojame šalto ir karšto vandens rodiklius, elektros sunaudojimą, tada jungiamės į keturias skirtingas svetaines, ir N kartų vedame mobiliojo parašo slaptažodžius. Techninis nuobodus darbas.

Visai neseniai mobiliojo ryšio operatoriai pristatė mobiliųjų mokėjimų platformą „MoQ“, kurią išbandžiau su kolegomis, kai reikėjo pasidalinti sąskaitą už dienos pietus. „MoQ“ gruodį paleido akciją, kuri tęsiasi iki sausio pabaigos – apmokant sąskaitas www.manogile.lt savitarnoje iki sausio mėnesio 31 dienos 2 eurai grįžta atgal į sąskaitą. Išbandome naujoves ir sutaupome.

Norint sumokėti komunalines paslaugas su „MoQ“, pirmiausia reikia atsisiųsti apps’ą iš Google Play ir App Store, susikurti paskyrą ir papildyti naują sąskaitą. Pinigų gali paprašyti iš draugų, pridėti savo banko kortelę arba padaryti banko pavedimą. Nauja paslauga, su kuria dar neteko susidurti – pinigų galite gauti iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus, o susimokėti už juos su kito mėnesio sąskaita.

Norėdami sumokėti už komunalines paslaugas naudojantis „MoQ“, prisijungiame prie manogile.lt ir į krepšelį sudedame visas paslaugas, kurias apmokėsime.

Paspaudus „Apmokėti“, prie mokėjimų būdų atsirado nauja parinktis „Mokėjimas MoQ“.manogile-saskaita

Paspaudus ant mygtuko ekrane sugeneruojamas QR kodas, kurį nuskenuojame atidarę „MoQ“ app’są.Manogile Moq

MoQ APP

Nuskenavus QR, ekrane suformuojamas užsakymo krepšelis. Mokėjimą patvirtinus, gauname pranešimą apie sėkmingai atliktą operaciją. Atlikti mokėjimą labai paprasta, bet dar įdomiau išbandyti naują technologiją.

Didžiausias privalumas mokant už komunalines paslaugas per manogile.lt su „MoQ“ yra tai, kad nereikia jokių prisijungimo kodų, nereikia vesti kortelių duomenų. Tiesiog telefonu nuskenuojame pateiktą QR kodą. Lyginant atsiskaitymo greitumą naudojantis el. Bankininkyste ir „MoQ“ – sutaupysite porą minučių (be abejo, ne iš pirmo karto:) ).

 

Įdomu NR1: kadangi „MoQ“ yra mobiliojo ryšio operatorių produktas, tai aplikacijoje yra galimybė pasiskolinti iš savo operatoriaus. Mano sąskaitoje numatytas 30 eurų mokėjimo atidėjimas. Tai neturint pinigų sąskaitoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo sąskaita. Panaudota suma bus įtraukta į tavo ateinančio mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą. (Pinigus patariame leisti atsakingai, kad nereikėtų skolintis).

Įdomu NR2: Dabar atsiskaitant už ryšio paslaugas „Bitės“ ir „Tele2“ savitarnos svetainėse, dalis pinigų sugrįš į „MoQ“ sąskaitą. „Bitės“ ir „Tele2“ savitarnų klientai, pasinaudoję šia paslauga, dar dalyvauja žaidime, kuriame galima laimėti 50 Eur „MoQ“ sąskaitos papildymą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + 5 =