Linkmenų ežerų 3 etapas. Papildyta nuotraukomis.

Linkmenų ežerų 3 etapas. Papildyta nuotraukomis.

„Realco“ sėkmingai pardavė 2 etapo butus. Šiuo metu jau kyla Linkmenų ežerų 3 etapo namų pamatai. Planuojama statybos pabaiga 2019 metų IV ketvirtis.

Linkmenų ežerų 3 etapas bus kitoks nei pirmeji du, taip pat – tai paskutinis etapas. Tai reiškia, kad priešingai nei parodyta vizualizacijose, „Lakajų“ ir„Vaisetos“ korpusų butų savininkai pro langus matys istorinį paveldą – senuosius metalinius garažus.

3 etapo kaimynų grupė Facebooke. Kviečiame jungtis!

Linkmenu metaliniai garazai
Metaliniai garažai niekur nedings
linkmenu ezerai vizualizacija
Vizualizacijoje garažai nematomi

linkmenu ezeru 3

Šį kartą „Realco“ statomi namai bus skirtingo aukščio – po vieną penkiaaukštį ir septynaukštį, bei du devyniaaukščiai. Forume miestai.net jau galima rasti nemažai diskusijų dėl per aukštų pastatų ir nuogąstavimų, kad bus sugadintas kraštovaizdis. Kernavės g. 88 daugiabutis yra aukštesnis nei 5 aukštai, bet vaizdo negadina. Renkantis tarp metalinių garažų ir naujo devyniaaukščio netoli miesto centro, naujas pastatas, ko gero, mažesnė blogybė.

realco linkmenu gatve

Kaip ir visi statytojai,„Realco“naujame etape daugiausia pasiūlys 44-46 m2 2 kambarių butų. Dviejų kambarių butą įpirkti daug lengviau, todėl statytojai stato tai, ką galima greičiausiai realizuoti. Daugelis trijų kambarių butų nesieks 60 m2. Visi 3 kambarių butai bus kampiniai. Pirmojo etapo gyventojų patirtis rodo, kad kampinių butų šildymo sąskaitos yra pastebimai didesnės.

Nors 1 etapo gyventojai galėjo išsiversti nepirkę parkavimo vietos, tačiau gyventojų skaičiui sparčiai augant, 3 etapo gyventojai be parkavimo vietos tikrai neišsivers.

Jeigu domitės Linkmenų ežerų 3 etapo namais, prieš vykdami į„Realco“ parašykite mums info@pirktibusta.lt ir suteiksime Jums daugiau informacijos, kokius klausimus užduoti ir papasakosime apie visus gyvenimo šiame kvartale niuansus.

Dėkojame kaimynui Mariui už nuotraukas.

 

Viena mintis “Linkmenų ežerų 3 etapas. Papildyta nuotraukomis.

  1. Taigi pirkėjai turėtų pasidomėti infrastruktūra ir detaliaisiais planais, juk ne katę maiše perka. Koks (ne)tobulas projektas būtų, visuomet atsiras nepatenkintų asmenų, tai žiūrėk vieniems triukšmas per didelis, kitiems parkavimo vietų trūksta ir pan. Projektavimo ir statybų broko pasitaiko visuomet. Kitas dalykas ar geranoriškai pardavėjas reaguoja į pastabas. Ignoravimas pastabų ir prašymų turėtų atsiliepti statytojo reputacijai. Tačiau praktika rodo “vanduo nuo žąsies”.

Parašyti komentarą

14 + 7 =