IKEA baldų surinkimas

IKEA baldų surinkimas

Mes pradėjome kraustytis!  Savaitgalį pervežėme tris automobilius daiktų, parsivežėme sofą ir lovą, jas surinkome ir nuveikėme daug kitų darbų. Antradienis paskutinė diena mūsų nuomojamame bute, todėl privalome kraustytis, nepaisant dar daug neatliktų buto įrengimo darbų.

Visgi, grindys sudėtos, sienos išdažytos, vonios kambarys įrengtas, todėl trumpai pagyvensime be šviestuvų, kai kurių baldų ir durų.

Lovos pasirinkimas

Miegamojo lova turėjo nemažai reikalavimų – minkštas atlošas, apvilkta gobelenu,  patalynės dėžė, nedidesnis nei 220 ilgis ir nebrangi. Lovos ilgis buvo labai svarbus, nes miegamajame reikia palikti normalų praėjimą, kad kasdien pečiais nereikėtų trinti sienų. Lovos pradėjome ieškoti jau prieš naujus metus, kada 5 valandas važinėjome po baldų salonus mieste.

Berry baldų salone radome miegamojo lovą, kuri atitiko mūsų aukščiau išvardintus reikalavimus. Kadangi Berry beveik kiekvieną mėnesį daro akcijų dieną, ir taiko bent 20 proc. nuolaidą, tai mes palaukėme tos dienos ir sutaupėme 110 eurų.

surinkta berry lova

Lovos surinkimas nebuvo sudėtingas, tačiau klaidų nepavyko išvengti. Didžiausia klaida, tai kad lietuviškų baldų instrukcijos dažniausiai yra paruoštos apgailėtinai. Taip buvo ir su mūsų lovos instrukcija.  Klaidingai sužymimi reikalingi varžtai, darbų seka surenkant lovą sužymėta nelogiškai. Be abejo, gerai paruošti instrukciją kainuoja daugiau laiko.

berry lova
Medinis laikiklis trukdo prisukti lovos dugną

Čiužinį lovai užsisakėme iš Auraplus. Jau anksčiau teko miegoti ant šios įmonės čiužinių, todėl apsispręsti nebuvo sunku.

IKEA baldų surinkimas džiugina

Niekada anksčiau tiek nevalgėme IKEA maisto, kaip per pastaruosius du mėnesius. Savaitgalį nupirkome sofą FRIHETEN ir batų dėžę STÄLL, kuriai vasarį buvo taikoma 30 eurų nuolaidą. Tikėjomės, kad sofa tilps į mūsų automobilį, tačiau teko patirti nemalonų nusivylimą ir užsisakyti mikroautobusą. Iš IKEA taip pat nupirkome karnizus, užuolaidas ir dušo lentynėlę.

Surinkti IKEA virtuvę irgi nebūtų problema. Pagalbos reikėtų tik su tvirtinimu prie sienos.

ikea instrukcija
Tobulos instrukcijos pavyzdys

IKEA baldų surinkimas sukuria visai kitokią patirtį. Instrukcija nuosekli ir nereikia daryti perteklinių darbų. Projektų vadovė viską surinko pati, pagalbos reikėjo tik pakeliant sofą.

ikea friheten

Didžiausias iššūkis

Kraustymasis yra puiki proga apsivalyti nuo visų daiktų ir rūbų, kurie nėra reikalingi. Šeštadienį išmetėme 4 didelius maišus rubų ir visokių nesąmonių, kurios nėra naudojamos. Neabejoju, kad dėliodami daiktus naujuose namuose jų kiekį sumažinsime dar 10 proc. Aš manau, jeigu rūbas ar daiktas du metus ilsisi paslėptas spintoje, tai greičiausiai, daugiau jo niekada nereikės.

ikea stall
Batų dėžės surinkimas

4 komentaras (-ai) “IKEA baldų surinkimas

  1. Sveiki, gal pasakytumet, koks konkreciai lovos modelis? Jau seniai ieskau lovos pagal identiskus kriterijus, tik ilgio reikia iki 215 cm 🙂 Berry ziurejau keleta kartu, bet tokios konkreciai lovos lyg ir nemaciau, tad labai idomu, koks modelio pavadinimas. Buciau labai dekinga!

Parašyti komentarą

two × 3 =