Edvinas Maciunskas ir Elzė Sidorenkaitė

Edvinas Maciunskas pardavinėja statybų paslaugas, surenka pinigus ir nevykdo darbų. Edvinas duoda kontaktus dėl rekomendacijų, kuriame yra jo antra pusė Elzė Sidorenkaitė. Siūloma susisiekti su ja ir gauti rekomendaciją apie esą kokybiškai vykdomas Edvino Maciunsko statybas. Šiame atsiliepime apie Edviną Maciunską rasite jo “žygdarbius”.


Elzė Sidorenkaitė net tik “Amston” jaunesnioji atrankų konsultantė, bet surenka Edvino prašomus mokėjimus į savo sąskaitą.

Dėmesio: neveskite pinigų už medžiagas ar darbus Edvino Maciunsko ar Elzes Sidorenkaitės kontaktams. Pinigus prarasite.

SKOLA

Remiantis įsiteisėjusiu teismo įsakymais, Edvinas Maciunskas šiuo metu yra skolininkas, iš kurio vien už dvibučio namo Vilniaus raj. neatliktus statybos darbus bei medžiagas per antstolius bus išieškoma daugiau nei 35 000 eur skola. Žmonių, kurie teigia nukentėję nuo Edvino Maciunsko yra ir daugiau.

ARVYDAS MACIUNSKAS IR UAB ERAJUS

Prašydamas pinigų, Edvinas Maciunskas dažnai liepdavo atlikti pavedimus už statybas į svetimas sąskaitas. Tarp pinigų gavėjų buvo ir daugiatūkstantines sumas į savo asmeninę bei į savo vadovaujamos įmonės UAB Erajus sąskaitą gavęs Arvydas Maciunskas (Edvinas Maciunskas jį pristatė savo broliu). Paaiškėjus, kad Edvinas Maciunskas netesi savo įsipareigojimų, bandyta susisiekti su pinigus gavusiu Arvydu Maciunsku, kreipiantis ir registruotais laiškais. Jokio atsakymo nei kaip fizinis asmuo, nei kaip UAB Erajus direktorius, Arvydas Maciunskas nepateikė. Pinigai nebuvo grąžinti. 

Melagingi teiginiai

Pasirašius statybų rangos sutartį, statybų proceso metu Edvino Maciunskas pradėjo reikalauti išankstinių mokėjimų už kai kurias statybų medžiagas ar papildomus įrenginius (šilumos siurblio pirkimas, stogo medžiagų pirkimas, klinkerio medžiagų pirkmas etc.), siūlydamas juos įsigyti iš anksto už mažesnę kainą. Vėliau paaiškėjo, kad nemaža dalis medžiagų, priešingai Edvino Maciunsko teiginiams, niekada taip ir nebuvo nupirktos, o tiekėjai, su kuriais Edvinas Maciunskas esą derino medžiagų ir įrenginių pirkimą, apie tai išvis nieko nežinojo.  

PASITEISINIMAI

Sutarties laikotarpiu iš Edvino Maciunsko tekdavo išgirsti daug pasiteisinimų, kodėl statybų darbai vėluoja bei nevykdomi įsipareigojimai. Nežinome ir negalime įrodyti, kad pasiteisinimai buvo melagingi, užtat pateikime kelis pavyzdžius, išvadas darykitės patys:

  • Nuo praėjusio sekmadienio mano mama reanimacijoje pajungta su dirbtine ventiliacija. Tėtis nuo vakar irgi, tad mane truputį sunkiau pagauti.
  • Šiandien esu dėl vaiko sukrėtimo jau ligoninėj. Sorry bet bent jau turiu gerą pasiteisinimą. Atsiunčia savo sužaloto vaiko nuotrauką.
  • Šios dvi dienos buvo blogos ir dar bankas užlockino, tai prašau supraskite. Stengiuosi susigrąžinti didelius pinigus, nes pinigų srautai lb reikalingi .
  • Jūs esate teisus, tačiau čia nėra absoliučiai jokio kriminalo. Ne tik bus langai, bet viskas bus padaryta laiku. Dar kartą atsiprašau, tai asmeninės problemos ir greitai susisieksiu. Tai absoliučiai nesusiję su darbais. [LANGŲ NIEKADA TAIP IR NEBUVO]
  • Aš verčiuosi per galvą, kad kuo greičiau išvengti nemalonumų. Rytoj pažadėjau pervežti per objektus, kad jis suprastų kodėl delsiu. Ten pamatys ir dirbančius žmones. Tam kad įvykdyti savo įsipareigojimus ir atiduoti viską aš privalau pabaigti tuos du etapus, nes kitaip neturėsiu už ką pabaigti darbus pas Jus. 
  • Norite plano? Sakau tiesiai. Iki liepos 25 dienos aš Jumis būsiu atsiskaitęs PILNAI. Galite netikėti, aš sudėliojau viską, kad taip nutiktų ir niekas nesikeis. [PINIGŲ NEATGAVOME]

Jeigu ir Jūs nukentėjote nuo Edvino Maciunsko ar Elzes Sidorenkaitės – susisiekite.

Parašyti komentarą

13 − 9 =