Apie Linkmenų ežerus

Apie Linkmenų ežerus

2015 metų rugsėjį „Realco“ išplatino pranešimą spaudai apie planuojamą statyti naują daugiabučių kvartalą „Linkmenų ežerai“ Linkmenų gatvėje. Pasiknaisiojus internete radau, kad 2005 metais informacijos apie projektą „Linkmenų parkas“, kuris taip ir nebuvo įgyvendintas, tačiau jo lokacija pagal vizualizacijas primena „Linkmenų ežerus“.

Ozo parkas
Ozo parkas. Irmanto Gelūno foto.

„Realco“ savo gyvenimą pradėjo 2006 metais ir pastatė prekybos centrą „Ozas“, „Ozo biurus“, šiuo metu įgyvendina biurų projektą „Pentagon“ ir didžiausias butų projektus. „Ozo parkas“.

2015 metų III ketvirtyje prasidėjo pirmasis „Linkmenų ežerų“ statymo etapas. Pirmojo etapo metu statomi du penkiaaukščiai namai „Sartai“ ir „Asveja“ su 248 butais. Namuose numatyti 1–4 kambarių butai, kurių plotas sudarys nuo 28 iki 92 kv. metrų. Pirmuose aukštuose bus įrengtos erdvios terasos. Visus dalykus apie naudojamas medžiagas, konstrukcinius sprendimus ir kitą informaciją rasite jų puslapyje.

Linkmenu_ezeru_namai
Linkmenų ežerų namai

Leisiu sau paspėlioti, kaip kilo šių namų pavadinimai. Šalia „Linkmenų ežerų“ kvartalo tyvuliuoja Linkmenų ežerėliai (labai gražus, tikrovės neatitinkantis pavadinimas), kurie primena kūdras. Manau, kad tai ir įkvėpė statytojus sugalvoti tokius pavadinimus statomiems namas – „Sartai“, „Asveja“, „Vištytis“,  „Dūkštas“ ir „Dusia“. Visgi, vieną iš kūdrų „Realco“ įsipareigojo sutvarkyti.

Linkmenu_ezerelis
Linkmenų ežerėlis

Techninė informacija iš statybvietės

  • Pirmojo etapo pabaiga numatoma 2016 spalį;
  • Statytojas – „Emisija“;
  • Projektuotojas „City Projects“;
  • Projekto vadovas – Viktorija Bagdonienė;
  • Rangovas – „Realco statyba“;
  • Statybų techninis prižiūrėtojas – UAB „Konstrukcijos ir technologijos“;
  • Statybų vadovas – Artūras Puodžiūnas.
statybos
Statybos

Toliau fotoreportažas 🙂

Linkmenu_gatve
Linkmenų gatvė
Salia_isikure_nuosavi_namai
Šalia įsikūrę nuosavi namai
Statybos_vyksta_sparciai
Statybos vyksta sparčiai. Tolumoje matosi Compensa

Parašyti komentarą

five × four =